Garākā beisbola spēle jebkad bijusi

Garākā beisbola spēle jebkad tika spēlēta 1981. gada 18. un 19. aprīlī un 23. jūnijā. Dalībnieku komandas bija Pawtucket Red Sox pret Rochester Red Wings, kas abas bija no Triple-A International League. Sērkociņš ilga 33 iedzimtus un aizņēma astoņas stundas un 24 minūtes. Komandas saskārās viens ar otru McCoy stadionā, kas atrodas Pawtucket Rhode Island. Pawtucket uzvarēja 3-2.

Spēle

Spēle sākās 1981. gada 18. aprīļa pulksten 8:25, kas bija sestdien. 30 minūšu kavēšanās bija saistīta ar stadiona apgaismojuma problēmām, un tajā piedalījās 1740 fani. Spēle turpinājās naktī un Lieldienu rītā. Daudzas reizes viena puse gandrīz uzvarēja uzvaru, bet situācija mainījās. Laika apstākļi spēles laikā bija ļoti auksti, un spēlētāji bija spiesti sadedzināt šķeltos sikspārņus, kā arī stadiona koka solus, lai saglabātu siltumu. Kluba mājā bija arī pārtikas trūkums. Vējš, kas pūš uzbrukumu, apgrūtināja rezultātu sasniegšanu, un līdz 4 stundām spēlētāji bija pilnīgi izsmelti. Mike Tamburro, Pawtucket sabiedrisko attiecību speciālists, piezvanīja uz tā brīža prezidentu Haroldu Cooperu. Cooper pasūtīja, ka spēle beidzas pēc pašreizējās komandas. Pēc 32. komandas, spēle tika apturēta plkst. 4:07, un bija deviņpadsmit fani, kuriem tika piešķirta mūža vai sezonas caurlaide uz stadionu. Spēles dalībnieki devās mājās, lai atpūstos, pirms pulcējās plkst. Spēle tika atsākta 23. jūnijā, kad Red Wings bija pilsētā. Stadionā bija 140 skatītāju, kā arī 140 žurnālisti. 23. jūnija spēle aizņēma tikai astoņpadsmit minūtes un vienu uzvarēja, lai beigtu.

Spēlētāji

Divi spēlētāji spēlēja, lai tiktu iekļauti Slavas zālē. Cal Ripken Junior spēlēja 3.vietu Rochester un devās 2-par-13 naktī. 1982. gadā amerikāņu līgā Ripken tika atzīts par gada jaunpienu, un 2007. gadā tas tika ieviests. Wade Boggs spēlēja 3.vietu Pawtucket komandai, un viņš devās par divpadsmit un divām RBI. Beisbola Slavas zālē ir citi spēles priekšmeti, piemēram, oficiālā rezultātu karte. 23 citi spēlētāji bija bijušie vai nākotnes lielākie lūžņi. Daži no Pawtucket spēlētājiem bija Bob Ojeda, Marty Barrett, Bruce Hurst un Manny Sarmiento, bet no Rochester piedalījās Cliff Speck, Mark Corey un Jim Umbarger.

Spēles ieraksti

Visaugstākā skaita vienā spēlē ierakstu veica Pawtucket 99. gadā. Tā arī reģistrē vislielāko kopējo izspēļu skaitu vienā spēlē ar 195 un lielāko daļu nevienmērīgo spēli 60. spēlē. bija 33 gadi, noteica rekordu lielākajiem iedzimtajiem. Spēle joprojām saglabā ierakstu par garāko kopējo laiku vienam spēlētājam astoņas stundas un 25 minūtes. Lee Graham, Dave Koza un Chico Walker no Pawtucket vienā spēlē spēlēja viena spēlētāja lielāko slotu ar vienu no 14 spēlētājiem. Kopumā vislielākais kopējais atloks vienā spēlē tika veikts spēles laikā 219. 60 joprojām ir visbiežāk sastopamās spēles vienā beisbola spēlē, kas tiek veikts vēsturiskajā spēlē.